Jak dodać zdjęcie na Instagram?

Jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych aktualnie jest Instagram. Jest to portal umożliwiający dodawanie zdjęć lub filmików oraz komentowanie zdjęć innych osób, czy dodawanie swojej relacji do Instagram Stories. Na Instagramie konta ma duża część społeczeństwa jak i osoby rozpoznawalne, które dzięki temu mają cały czas kontakt ze swoimi fanami i odbiorcami i mogą z nimi rozmawiać oraz promować swoje nowe hity czy występy. Również konta posiada tam wiele przedsiębiorstw chcących w ten sposób poszerzać grono swoich klientów. Kluczowe w całym serwisie są zdjęcia, ponieważ to na nich opiera się cała aktywność użytkowników.

Jak dodać zdjęcie na Instagram?

Jak dodać zdjęcie na Instagram?Każdy użytkownik Instagramu chce, by jego zdjęcia były lubiane przez jak największą liczbę osób, a grono obserwujących stale się powiększało. Na tym portalu ludzie pokazują tylko to, co jest ładne i atrakcyjne. Zdjęcia robione są wręcz profesjonalnie, nawet przez amatorów fotografii, dodawane są przyciągające uwagę opisy, by zdobyć jak najwięcej komentarzy i „lajków”. Instagram stanowi jednak również dobre źródło inspiracji dla wielu osób. Mogą to być inspiracje modowe, gdyż na Instagramie mnóstwo jest profili temu poświęcanych, które pokazują jak modnie się ubierać, jak łączyć kolory itp.

Kolejnymi przydatnymi profilami są profile z przepisami na różne dania, zazwyczaj są to dania zdrowe, których posty zawierają zdjęcie potrawy a w opisie jest zazwyczaj podany przepis lub link do przepisu

Dodawanie zdjęć na Instagram jest bardzo proste. Jeśli mamy już gotowe, przerobione zdjęcie do którego dodaliśmy odpowiednie filtry, wchodzimy w swój profil, klikamy w krzyżyk na dole i zaznaczamy zdjęcie, które chcemy dodać. Zanim przejdziemy do następnego kroku mamy możliwość wybrania różnego rodzaju filtrów, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Jeśli nasze zdjęcie taki filtr już posiada po prostu pomijamy tę funkcję i przechodzimy dalej. Jeśli zdjęcie nie ma filtra, a chcemy taki dodać wybieramy jeden z listy, który najbardziej nam odpowiada. W następnym kroku wpisujemy opis zdjęcia i dodajemy hashtagi, dzięki którym łatwiej będzie znaleźć innym nasze zdjęcie. Możemy dodać tez lokalizację i pochwalić się miejscem, które odwiedziliśmy. Gdy już mamy wszystko co chcemy potwierdzamy dodanie zdjęcia i czekamy aż instagram przetworzy nasze żądanie. Kilka sekund później na naszym profilu pojawia się nowy post, który w każdej chwili możemy jeszcze edytować lub usunąć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here