Jak usunąć konto Skype?

Skype jest jednym z programów do komunikowania się na świecie przy użyciu internetu. Korzystanie z niego jest darmowe. W ostatnich latach jego popularność znacznie spadła i zmniejszyła się też liczba osób zakładających tam konta, ponieważ rozwój Facebooka i później Messengera całkowicie przyćmił serwis, jakim jest Skype. Messenger tak jak usługa Microsoftu pozwala na rozmowy na czacie, jak również rozmowy głosowe i wideo rozmowy całkowicie za darmo. Facebook jako najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie charakteryzuje się tym, że korzystanie z niego jest wygodne i łatwe. Zresztą, skoro wszyscy nasi znajomi korzystają z Messengera, dlaczego mielibyśmy się kontaktować z nimi za pomocą innych narzędzi?

Jak usunąć konto Skype?Jeszcze parę lat temu, gdy inne programy nie były tak rozwinięte i popularne, Skype był bardzo przydatnym i fajnym sposobem komunikowania się ludzi na całym świecie. Jednak aktualnie wiele osób rezygnuje z posiadania tam konta lub całkowicie o nim zapomniało. Jeśli jednak z jakiegoś powodu sobie o nim przypomnimy i będziemy chcieli to konto usunąć, nie ma z tym żadnego problemu. Jak usunąć konto Skype?

Jak usunąć konto Skype?

By usunąć konto Skype trzeba się na początku na nie zalogować. Jeśli pamiętamy nazwę a nie pamiętamy hasła do konta, wtedy trzeba poprosić serwis o przypomnienie hasła. Zazwyczaj hasło to przychodzi na adres email, z którego korzystaliśmy przy rejestracji w programie. Dzięki temu będziemy mogli z powrotem zalogować się na naszym koncie w celu jego usunięcia. Kolejnym krokiem będzie znalezienie odpowiedniej zakładki w panelu użytkownika z działem obsługi. Następnie niezbędne będzie wysłanie emalia do serwisu z prośbą o usunięcie konta.

Trzeba będzie w nim podać swoje dane, takie jak email i hasło oraz nazwę konta. Trzeba będzie również opisać problem i powód naszej decyzji o usunięciu konta. Jeśli już przeszliśmy wszystkie etapy i wypełniliśmy cały formularz należy dany email wysłać. Zazwyczaj przetworzenie naszej prośby zabiera około miesiąca, czasem nieco krócej. Jednak usunięcie będzie miało miejsce prędzej czy później, nie musimy się o to martwić. Zanim jednak podejmiemy tę decyzję trzeba się dobrze zastanowić, czy nieodwracalnie chcemy to konto usunąć. Ponieważ jeśli się na to zdecydujemy, wtedy wszystkie nasze dane, informacje, kontakty osób, z którymi się komunikowaliśmy oraz zapisy rozmów na czacie zostaną usunięte i nie będzie można ich odzyskać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here