Za małe buty

Kupiłaś za małe buty, a może spuchły Ci stopy w ciąży i szukasz rozwiązania jak rozciągnąć buty? Koszty zwroty nieudanego zakupu są ogromne i bardzo często trwa długo. Warto zastosować poniższe rady, by móc cieszyć się naszą wymarzoną parą butów. Te proste sposoby są niezastąpione od wieków!
Zacznijmy od sposobu z użyciem zamrażarki. Do woreczka wlej wodę. Tak przygotowany woreczek umieść w bucie i delikatnie przełóż za mały but do zamrażarki. Pozwól, by woda miała czas na zamrożenie, tym samym zwiększy swą objętość, a to znaczy, że nasze za małe buty mogą dalej na nas pasować! Przekonaj się sama. Jeśli Twoja zamrażarka nie ma miejsca, nie załamuj się. Warto być spróbowała innego sposobu. Do jego wykonania potrzebujesz tylko zwilżonych skarpet. Załóż je na nogę, a następnie stopę umieść w bucie. Tak, to drastyczny sposób. Ale pomaga! Musisz tylko pochodzić w takich butach po domu, a istnieje duża szansa, że się rozciągną. Pamiętaj, by po wszystkim dokładnie wysuszyć buty, by uniknąć rozwijania się w nich pleśni. Warto zapamiętać, że nic na siłę. Jeśli mokra skarpeta nie mieści się w bucie, odpuść! Szkoda, by zniszczyć buty ich nieumiejętnym rozciąganiem. Profesjonalista zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że zapłacisz kilka złoty, a osiedlowy szew rozbije Twoje buty małym młoteczkiem, a efektem tego będzie rozciągnięty but. Proste, prawda? Pozostało Ci tylko wybrać zaufanego szewca, z dobrą renomą. Tylko wtedy z precyzją zabierze się do rozciągania Twoich butów, bez obawy, że je zniszczy.
Teraz, kiedy już wiesz jak rozciągnąć buty, wybierz najbardziej odpowiadający Ci sposób i do dzieła. Za małe buty mogą znowu na Ciebie pasować. Wystarczy tylko chwila cierpliwości i parę rad wyżej wymienionych. Nie skreślaj za małych butów, daj i szansę, a być może staną się Twoją ulubioną parą butów, pasującą do każdej stylizacji. Nie czekaj , już dziś zabierz się do naprawiania Twoich ulubionych butów. To naprawdę proste, przekonaj się sama i ciesz się obecnością idealnych butów w Twojej szafie.

www.mydlanyraj.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here