Jak dobrać stanik

Mnóstwo kobiet nie wie, jak dobrać stanik, w efekcie czego noszą koszmarnie niedopasowane biustonosze, w rozmiarach, które tak naprawdę nie pasują na nikogo. Dobre dobranie tej części bielizny jest zaś bardzo ważne, nie tylko ze względów estetycznych.

Jak dobrać stanik?

Jak dobrać stanikPrzede wszystkim źle dobrany stanik nie może być wygody, bez względu na to, czy ma za ciasny obwód, czy za szeroki, za małe czy za duże miseczki. Na tym jednak nie koniec. Noszenie nieodpowiedniego rozmiaru stanika może dawać też poważne konsekwencje. Przykład? Noszenie za ciasnego stanika, którego miseczki wpijają się w piersi, może powodować pojawianie się w nich guzków! Jeśli zaś nosi się za luźny stanik, który nie podtrzymuje biustu, skutkuje to jego szybkim wiotczeniem. Te panie zaś, które mają obfity i ciężki biust, który nie jest dobrze podtrzymywany, mogą narzekać na bóle piersi, a nawet pleców i ramion. Do tego można dodać jeszcze wpijające się w ramiona ramiączka, a także za luźny obwód podsuwający się niemal na kark, a także wychodzące pod miseczkami piersi, co jest ogromnie niewygodne. Wszystko to daje też oczywiście fatalny efekt wizualny, zarówno jeśli chodzi o noszenie takiego stanika, jak i pogarszanie wyglądu piersi, co daje się we znaki zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

Najważniejszy jest obwód

Tajemnica dobrego doboru stanika jest zaś bardzo prosta: najważniejsza rola spoczywa na obwodzie, toteż ważne jest, by był on bardzo ścisły. Niestety jednak od razu trzeba przyznać, że takie staniki niełatwo jest kupić, odpadają więc tanie zakupy na bazarze czy w siecówkach. Kobiety chcące nosić naprawdę dobre, dobrze dobrane i właściwie spełniające swą rolę staniki muszą też wiedzieć, gdzie je kupować. Nie są one też bardzo tanie, ale dobra wiadomość jest taka, że zwykle są o wiele bardziej trwałe niż kiepskie staniki z sieciówek czy bazaru, a przy tym ich dostępność jest coraz lepsza. By więc dobrze dobrać dla siebie stanik, wystarczy zmierzyć się ściśle na wydechu pod biustem, a także luźno w najszerszym miejscu w biuście, a potem poszukać odpowiedniego rozmiaru w tabeli dobrej marki. W ten sposób można śmiało kupować staniki przez internet. Jeśli zaś ktoś woli zakupy stacjonarne i chce wcześniej przymierzyć stanik, powinien udać się do sklepu z brafittingiem, gdzie doborem rozmiaru zajmie się specjalistka. Pokaże też, jak układać piersi w staniku i jak go zakładać, a to także ma ogromne znaczenie dla wyglądu oraz kondycji biustu i dla wygody.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here