tanie sklepy z ubraniami

Szafa każdej kobiety, to przegląd różnego rodzajów strojów i różnych kreacji. Najbogatsze damy potrafią posiadać ogromne szafy wypchane odzieżą, obuwiem i dodatkami do strojów, które pochodzą od największych i najwybitniejszych projektantów mody. Bardzo często jeden element garderoby takiej kobiety potrafi osiągać wartość rocznej pensji Polaka zatrudnionego na pełny etat, za najniższe obowiązujące w naszym kraju wynagrodzenie.

Niestety tak jest, że wielu Polaków zarabia mało lub bardzo mało i o zakupach w ekskluzywnych butikach mogą jedynie pomarzyć. Patrząc jednak na najlepsze uposażenia dyrektorów banków, prezesów największych działających w Polsce firm, można odnieść wrażenie, że dla nich nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonywać zakupów w najbardziej ekskluzywnych sklepach działających w naszym kraju, ale również udawać się do prestiżowych butików poza granicami Polski.

Na rynku odzieżowym aktywne jest grono polskich projektantów mody, których kreacje bardzo często podbijają rynki zagraniczne i trafiają w gusta elit politycznych i biznesowych, a także gwiazd scen filmowych i muzycznych. Na krajowym rynku kreacje największych polskich projektantów dostępne są jedynie dla elit najlepiej zarabiających. Bardzo często średnia klasa w Polsce, także nie ma szans na zakup ekskluzywnej torebki, czy też zaprojektowanego ze smakiem płaszcza.

Tanie sklepy z ubraniami – rodzaje

Zauważyć zatem należy, że ogromny procent rynku odzieżowego w Polsce stanowią tanie sklepy z ubraniami. Nazwa tanich sklepów z ubraniami została przypisana w zasadzie do czterech rodzajów oferowanej w nich odzieży. Po pierwsze, nazwą tanie sklepy z ubraniami bardzo często posługują się sklepy oferujące odzież używaną sprowadzaną z zachodu. Część z tych sklepów, które zwane są również ciucholandami lub lumpeksami ma szerokie grono swoich stałych klientów. Wiele osób ceni te sklepy za to, iż może w nich się ubrać w markową odzież, która bardzo często jest niewiele zużyta, a nawet zdarzają się tam elementy garderoby jeszcze nieużywane.

Tanie sklepy z ubraniami kojarzą się także z drugą grupą sklepów, a mianowicie sklepami oferującymi odzież z Chin. Bardzo często odzież ta pomimo, że nowa, to jednak prezentuje niską jakość wykonania oraz niską jakość materiałów użytych do uszycia danego elementu garderoby.

Trzeci rodzaj sklepów z tanimi ubraniami, to sklepy typu outlet, które oferują końcówki serii największych i cenionych producentów odzieży w bardzo atrakcyjnych cenach. Wielu obywateli naszego kraju bardzo polubiło sklepy tego typu i regularnie zaopatruje się w nich w odzież, chociaż dla najmniej zarabiających ceny w sklepach typu outlet są zbyt wysokie w porównaniu do ich zarobków.

Czwartym typem sklepów z tańszymi ubraniami, są sklepy oferujące polską odzież, która jeszcze nie zdobyła rynku i nie ma ugruntowanej pozycji. W takich sklepach można się dobrze ubrać i to po znacznie niższych cenach niż te, które obowiązują w butikach z odzieżą uznanych polskich projektantów mody.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here