Lakiery hybrydowe do świątecznych i sylwestrowych zdobień

Manicure hybrydowy to idealny pomysł, by mieć piękne paznokcie na co dzień. Jednak wiele dziewczyn decyduje się na niego szczególnie w czasie świąt i w okresie noworocznym. Chcemy wtedy wyglądać wyjątkowo, nieco inaczej niż zwykle. Zaszaleć można także ze stylizacją paznokci.

Grudzień i styczeń to wyjątkowe miesiące, które kojarzą się przyjemnie każdej z nas. Aby zatrzymać te wspomnienia na dłużej, warto wykorzystać lakiery hybrydowe i ich niesamowite właściwości. Paznokcie pomalowane na święta będą nas cieszyć jeszcze przez kilka następnych tygodni. Na jakie zdobienie się zdecydować?

Lakiery hybrydowe w intensywnych kolorach

Jeśli na co dzień gustujesz raczej w kolorach nude lub manicure francuskim, w okresie świątecznym możesz postawić na coś bardziej odważnego. W tym czasie królują intensywne barwy – czerwień, zieleń lub granat. Takie lakiery hybrydowe kojarzą nam się ze świętami, ale każdy z nich symbolizować może coś innego.

Czerwień to kolor miłości, ale także barwa, jaką przywdziewa Święty Mikołaj. Zieleń kojarzy się nam z choinką, naturą – życiem. Granat to kolor nieba, na którym pojawia się pierwsza gwiazda w wigilijny wieczór. Wszystkie te kolory będą pięknie wyglądały same, ale można je dodatkowo ozdobić. Nawet, jeśli nie masz szczególnych zdolności. W jaki sposób?

Jak zrobić zdobienia lakierem hybrydowym?

Lakiery hybrydowe są świetnym narzędziem do zdobień, ponieważ mała pomyłka nie przekreśla od razu powodzenia całego manicure. Jeśli coś ci się nie uda, możesz po prostu zmyć tę warstwę cleanerem i spróbować jeszcze raz, nie niszcząc poprzednich. Jeśli chcesz delikatnie podrasować swój manicure, ale nie jesteś dobra w zdobieniach, wykorzystaj proste, ale efektowne sposoby.

Na lakierze w czerwonym kolorze wykonaj motyw cukrowej laski, jaka często wisi na choinkach. Wystarczy biały lakier i równoległe pasy na jednym z paznokci – na przykład serdecznym. Lakiery hybrydowe w granacie piękne komponują się ze złotem i srebrem. Możesz namalować na jednym paznokciu gwiazdkę lub małe płatki śniegu.

Lakiery hybrydowe z sylwestrowym glow

Okres sylwestrowy to czas, kiedy możemy sobie pozwolić na większy glow w naszym makijażu i stylizacjach. Sprawdzają się wtedy wszelkiego rodzaju świecidełka i błyskotki. Idealnym akcentem, wieńczącym twoją kreację, będą lakiery hybrydowe z efektem brokatu, które pięknie mienią się na paznokciach.

Nie musisz od razu malować nimi wszystkich. Jeśli jesteś mniej odważna – postaw na połączenie dwóch faktur. Zwykły lakier hybrydowy i jego odpowiednik z brokatem pięknie się razem skomponują. Wystarczy już jeden lub dwa paznokcie na dłoni, żeby nadać im wyjątkowy blask i przyciągnąć uwagę!

Ozdoby do paznokci – idealne do manicure hybrydowego

Lakiery hybrydowe są świetną bazą dla wszelkiego rodzaju naklejek lub dżetów. Dzięki możliwości zabezpieczenia ich topem i utwardzenia pod lampą, nie ma ryzyka, że odpadną lub się odkleją. Warto to wykorzystać i spróbować stworzyć na paznokciach coś wyjątkowego, a niekoniecznie bardzo skomplikowanego.

Wystarczy już jeden mały diamencik u nasady paznokcia, żeby podrasować swój manicure i nadać mu zupełnie innego charakteru. Lepiej jednak nie łączyć lakieru błyszczącego z taką ozdobą, ponieważ może ona zupełnie zniknąć na jego tle. Zawsze najlepiej jest łączyć ją z gładkim lakierem. Wtedy będzie najlepiej widoczna, a manicure będzie niezwykły, ale nieprzesadzony i ze smakiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here