Przedłużanie włosów przy wykorzystaniu keratyny

Pomimo nieprzerwanie wprowadzanych w sztuce perukarskiej innowacji oraz nowoczesnych technologii mocowania dopinek do włosów naturalnych, gromadzone dane pokazują, że klienci w dalszym ciągu największym zaufaniem darzą metodę keratynową, która to jest nie tylko relatywnie niedroga, ale i pozwala na uzyskanie wysoce zadowalających efektów przeprowadzonego zabiegu.

Dość powiedzieć, że keratynowe przedłużanie włosów to wizualna poprawa ich ogólnej prezencji bazująca na doczepianiu syntetycznych lub naturalnych włosów przy pomocy niewielkich zgrzewów. Jeżeli tylko procedura przeprowadzona zostanie w zakładzie fryzjerskim lub salonie medycyny estetycznej cieszącym się dobrą renomą w branży, konsument może być przekonany, że raz uzyskany efekt zagęszczonych i dłuższych włosów utrzymywać się będzie przez okres nawet pół roku. Należy jednakże pamiętać, że włosy naturalne stale rosną, a więc w niektórych przypadkach po upływie dwóch-trzech miesięcy dopinki mogą zacząć wyglądać nienaturalnie i rujnować wygląd uczesania – w takim wypadku zalecane jest złożenie wizyty w salonie i podciągnięcie zgrzewów, tak aby dostosowały się one w sposób odpowiedni do nowej długości włosów.

Obecnie dostępne na rynku metody keratynowego zagęszczania oraz przedłużania fryzury podzielić można na dwie główne grupy, a mianowicie: przedłużanie standardowe oraz tak zwaną metodę mini-keratins, która to cechuje się wykorzystaniem mniejszych zgrzewów keratynowych. Pomimo, że przy pomocy drugiej z technik uzyskać można lepszy efekt wizualny, to pamiętać należy, iż jest ona także nieco droższa od swojego tradycyjnego odpowiednika, głównie z uwagi na specyfikę wykorzystywanych materiałów oraz dłuższy, bardziej pracochłonny zabieg. Niezależnie od tego, na jaki typ zabiegu się zdecydujemy, musimy mieć absolutną pewność, że naszymi włosami zajmują się eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy w swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najwyższej jakości dopinki przedłużające i zagęszczające włosy, a także wykonują zabiegi przy pomocy zaawansowanych urządzeń pozwalających na osiągnięcie zadowalanego efektu przy jednoczesnej minimalnej ingerencji w strukturę poszczególnych pasemek naszych włosów naturalnych czy też skóry głowy. Dopiero podejmując współpracę z takimi profesjonalistami będziemy mogli mieć pewność, iż rezultat ich pracy będzie prezentował się nad wyraz elegancko, ale także – że nie pociągnie on za sobą jakichkolwiek problemów zdrowotnych oraz zapewni znaczną żywotność zaaplikowanych przy pomocy zgrzewek dopinek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here