Hoker – czy jest wygodny?

0
824

Hoker to wysoki stołek, do tej pory wykorzystywany głównie do wyposażenia pubów, barów i restauracji. Ale od kilku sezonów hoker staje się meblem pożądanym również w firmach, domach oraz mieszkaniach prywatnych.

Hoker to wysoki stołek, który idealnie sprawdza się przy blatach barowych w kuchniach i jadalniach. Stanowi też ciekawy element aranżacji salonu, przedpokoju, czy nawet sypialni. Odpowiednio dobrany stylem może stać się fantastyczną dekoracją, a przy okazji dodatkowym miejscem siedzącym dla gości lub domowników.

Współczesne wersje stołków barowych

Producenci współczesnych hokerów prześcigają się w kolorach i wzorach, przez co mebel ten jest w stanie dopasować się do każdej aranżacji, zmieścić w każdej przestrzeni, a na dodatek dodać jej niesamowitego i wyjątkowego charakteru. O ile stołki do barów nie muszą spełniać jakichś większych wymagań, o tyle domowe wersje muszą zaspokoić oczekiwania estetyczne, jak i potrzeby wygody i komfortu domowników.

Obecnie produkowane hokery barowe to nic innego jak nowoczesne krzesła, w pełni funkcjonalne i stylowe, a jednocześnie wygodne, wyposażone w miękkie siedziska. Dostępne są również hokery w wersji fotelikowej, zbliżone do fotela z podłokietnikami.

Wygodny hoker – to niemożliwe? Wręcz odwrotnie!

O wygodzie hokera stanowi kilka elementów. Przy wyborze stołka, na którym planujemy spędzać dłuższy czas, należy zwrócić uwagę na właściwe oparcie dla pleców, a także odpowiednie oparcie dla nóg. Odpowiedzialny za to jest specjalny drążek umieszczony na pewnej wysokości.

Jeśli hoker służyć ma chwilowym przycupnięciom, oparcie nie jest niezbędne, ale na pewno trzeba sprawdzić siedzisko. Współczesne technologie umożliwiły idealne dopasowywanie się hokerowych siedzisk, co sprawia, że meble te są niezwykle wygodne.

Wybierz hoker odpowiedni dla Twoich potrzeb

A w ofercie sklepu Meble.pl znajdziesz wiele różnorodnych wersji stołka barowego. Przejrzyj wszystkie nasze propozycje i wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania, zarówno pod względem designu jak i wygody użytkowania. Udanych zakupów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here