Aby korzystać ze wszystkich najważniejszych funkcji w naszym telefonie, musimy posiadać środki na koncie głównym. Pieniądze możemy przeznaczyć zarówno na zakup pakietów, na wysyłanie wiadomości sms i mms, czy też na wykonywanie połączeń. Dzięki regularnym doładowaniom możemy zyskać dodatkowe bonusy i zasilenia, które wpływają na nasze konto główne lub promocyjne. Na stronie internetowej danej sieci znajdziemy wszystkie usługi i pakiety, które możemy aktywować w każdym momencie. Dzięki temu dowiemy się, które usługi będą dla nas najkorzystniejsze. Każda sieć oferuje numer na kartę lub wykupienie abonamentu. To, jakie rozwiązanie wybierzemy zależy od tego, czy potrzebujemy regularnych zasileń co miesiąc, czy też doładowań w wybranych przez nas terminach. Oferta na kartę jest dla osób, które nie potrzebują comiesięcznych doładowań i chcą kontrolować swoje wydatki. Dzięki temu każdy może zasilić swoje konto za dowolną sumę w wybranym terminie. W tym artykule przeczytasz o tym, jak doładować komuś konto w Orange.

Jak doładować komuś konto w Orange?

jak doładować komuś konto w orangeSieć Orange daje nie tylko wiele możliwości i ciekawych rozwiązań, ale także dba o to, aby każdy klient mógł na wszelkie sposoby zasilić swoje konto. Obecnie możemy skorzystać z wielu punktów, gdzie zakupimy doładowanie, ale także zrobimy to przez internet. Druga opcja jest nie tylko prosta i szybka, ale dzięki niej nie będziemy musieli wychodzić z domu. W ramach oferty mamy także możliwość zasilenia środków drugiej osobie w tej samej sieci. Jak doładować komuś konto w Orange? Jest to bardzo prosta czynność, z której możemy korzystać przy każdej okazji. Wystarczy wysłać sms’a pod numer 501 700 700, w którego treści podamy kod doładowania, a następnie po spacji, dwukrotnie wpiszemy numer osoby, która potrzebuje zasilenia.

W ten sposób konto drugiego użytkownika zostanie doładowane kwotą, którą wybraliśmy przy zakupach. Taką opcję warto zapisać sobie na telefonie, aby na przyszłość wiedzieć, co należy wpisać, aby prawidłowo wykonać całą operację. Jeżeli nie zapamiętamy takiej opcji, to możemy również wysłać kod doładowania sms’em do wybranej przez nas osoby. W ten sposób użytkownik będzie mógł samodzielnie doładować konto na własnym urządzeniu. Mamy zatem dwie opcje, które będą tak samo skuteczne. Pamiętajmy jednak, że kod jest jednorazowego użytku, dlatego nie możemy się pomylić i wysłać go do innej osoby, która w ten sposób zasili swoje konto. Nie podawajmy nigdzie także naszego kodu doładowania, ponieważ inne osoby mogą w każdej chwili go wykorzystać.

Dodatkowe usługi

Dzięki dodatkowym numerom i kodom możemy nie tylko zasilać konto dowolnej osoby, ale także przekazywać pieniądze z własnych środków, czy też wykonywać i odbierać połączenia na koszt odbiorcy. Sieci rozwijają się coraz bardziej dzięki czemu zyskujemy nowe możliwości i usługi. O wszystkich ofertach dowiemy się w internecie a także w każdym punkcie Orange. Jeżeli chcemy aktywować jakąś usługę lub też skorzystać z dodatkowych promocji warto udać się do salonu, gdzie uzyskamy wszystkie niezbędne informacje i porady. Możemy także poprosić o pomoc w przypadku, gdy nie potrafimy poradzić sobie z jakąś funkcją w telefonie. Serwisy i salony sieci oferują pomoc w obsłudze urządzeń, a także wytłumaczą nam wszelkie najważniejsze kwestie. Dzięki temu zapamiętamy na przyszłość działania i kroki, które musimy zastosować w przypadku podobnego problemu.

Gdzie kupić doładowania i startery?

jak doładować komuś konto w orangeDoładowania i startery możemy zakupić w punktach, gdzie oferowane są usługi danej sieci. W większych miastach niemal na każdym kroku spotkamy się ze sklepami, kioskami czy też salonami, gdzie zakupimy nie tylko potrzebne gadżety, ale także zasilenia konta. Jeżeli posiadamy internet w telefonie to możemy wejść na stronę sieci i wybrać opcję zasilenia konta. W ten sposób zyskamy na telefonie dodatkowe pieniądze po kilku minutach od zakupienia usługi. Jest to bezpieczna opcja, ponieważ witryna wymaga zalogowania się do konta bankowego, z którego wykonamy przelew. W ten sposób mamy potwierdzenie, że przelaliśmy środki na zakup danej usługi.

Jeżeli jakaś zakupiona przez nas funkcja nie działa, to w każdej chwili możemy skontaktować się z serwisem i pracownikami sieci. Dzięki temu uzyskamy odpowiedź i będziemy mogli cieszyć się wcześniej zakupioną usługą, po jej aktywacji. Pamiętajmy, aby dokładnie sprawdzać kody, które wpisujemy w celu zakupienia jakiejś usługi. Jeżeli pomylimy treść lub numer, to może okazać się, że stracimy jakąś sumę z naszego konta głównego. Warto zatem przyjrzeć się temu, co wpisujemy w wiadomości oraz wybierać poprawne numery i sprawdzać na stronie, czy są one aktualne. Czasami bywa tak, że promocje zmieniają się, dlatego warto śledzić wydarzenia i zapisywać sobie kody, które dostępne są na stronie internetowej sieci. Dzięki temu unikniemy dodatkowych opłat czy też pomyłek na swoją niekorzyść.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here