jak ustawić stronę startową

Ciężko jest znaleźć osobę, która nie narzekałaby na to, że każdego dnia brakuje jej czasu na wykonywanie obowiązków, nie mówiąc już o odpoczynku. Tacy ludzie najczęściej żartobliwie mówią, że odpoczną dopiero w trumnie, ponieważ przed śmiercią nie znajdą na to czasu. Nie mam tutaj na myśli, tylko i wyłącznie osób, które mają wyraźny problem z pracoholizmem, ale przede wszystkim zwyczajne osoby, które przez takie, a nie inne okoliczności życiowe są zmuszone do tego, by bardzo dużo pracować. Czasami ludzie dużo pracują, bo sami muszą utrzymać siebie i jeszcze spore grono innych osób. W innym przypadku może mają ściśle określony cel, czyli na przykład zbierają na coś konkretnego, co wymaga odłożenia jakiejś dużej kwoty.

Może w tym miejscu trzeba postawić sobie pytanie: jak ustawić stronę startową?W tego rodzaju sytuacji często są osoby, które dopiero co rozpoczęły samodzielne życie i nie mają zbyt wielkiego majątku, a chciałyby na przykład kupić własne mieszkanie czy samochód. Jednocześnie wykazują one na tyle daleko idącą ostrożność, że nie chcą brać żadnych pożyczek czy zaciągać długu w inny sposób, a zamiast tego wolą po prostu cierpliwie poczekać i ciężko pracować tak długo, jak to jest konieczne.

Nawet tak racjonalne powody działania nie odbierają nikomu prawa do odpoczynku i nie usprawiedliwiają braku dbania o własne zdrowie, bo trzeba jasno powiedzieć, że gdy ktoś bardzo dużo pracuje i praktycznie w ogóle nie odpoczywa to prędzej czy później skończy w szpitalu i nie jest to wcale przesadzone stwierdzenie.

Najlepiej jest zorganizować się w taki sposób, by wykonywać nadal tę samą ilość obowiązków, ale w możliwie jak najkrótszym czasie.

Jest to wykonalne pod warunkiem, że będziemy oszczędzali czas na absolutnie wszystkim. Cenna jest tutaj dosłownie każda sekunda. Na przykład, gdy odpalamy przeglądarkę internetową, bo chcemy poszukać jakichś informacji, pokazuje nam się w zupełnie niepotrzebna strona, a na stronę, która jest nam potrzebna, musimy dopiero wejść.

Może w tym miejscu trzeba postawić sobie pytanie: jak ustawić stronę startową?

Cały sens tego pytanie polega na tym, że gdy stroną tą będzie strona, z której najczęściej korzystamy, to będzie otwierała się ona od razu, a my nie będziemy musieli za każdym razem wpisywać jej adresu, by na nią wejść. W ten właśnie sposób zyskamy przynajmniej kilka sekund. Warto to zrobić również, dlatego że jest to banalnie proste, bo wystarczy wejść w ustawienia i tam jako stronę startową wpisać adres, który uznamy za najbardziej przydatny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here