manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to forma stylizacji paznokci, w jakiej stosuje się specjalny środek utwardzany pod lampą UV. Trzyma w sobie cechy standardowego lakieru, manicure żelowego czy akrylowego. Trzyma się ok. 2 tygodni. Polega na pokryciu bazy, lakieru kolorowego oraz środka nawierzchniowego, a wszystka powierzchnia jest utrwalana pod lampą UV. Naturalne, zdrowe paznokcie są najlepszą wizytówką każdej kobiety. Natomiast niszczące się paznokcie najlepiej ukryć pod warstwą lakieru do paznokci. Paznokcie hybrydowe są w ostatnim okresie jednym z najpopularniejszych akcesoriów. Ładnie się prezentują również z prawdziwym odcieniem beżu, jak też z mocnymi kolorami lakierów, dobrze podkreślą piękno twoich dłoni. Jeszcze więcej kobiet podąża także ścieżką DIY (Do It Yourself – zrób to sama). Kto chce wydawać krocie za nietrwały, odpryskujący lakier? Natomiast wraz z pojawieniem się na rynku nowego lakieru hybrydowego, manicure oraz pedicure weszły w inną erę. Czym tenże nowoczesny lakier którym jest hybryda różni się od standardowego lakieru do paznokci, na czym polega innowacyjność tej formy, jak przebiega oraz ile kosztuje?

Manicure hybrydowy – na czym to polega?

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka nic się różni od standardowego. Paznokcie są natomiast błyszczące, wytrzymałe na zarysowania oraz rozdwajanie przez duży okres. Nie tracą również blasku oraz niepowtarzalnego „mokrego połysku”. Choć technika modna była już w kosmetyce od paru lat, właśnie w 2010 roku, za sprawą produktu Shellac, zdobyła popularność. Zabieg rozpoczyna się jak zwykły manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione profesjonalnym bloczkiem. To istotne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać. Po pokryciu powłoki żelu utwardza się go w świetle lampy UV, a potem nakłada powłoki koloru. Manicure hybrydowy daje możliwość zrobienia wszystkich typów zdobień – francuski manicure, jeden kolor, a chociażby wtapianie małych kamyczków. Produkt nie nadaje się natomiast do przedłużania płytki – bliżej mu do mocnego lakieru do paznokci niż tipsów. Do jego usunięcia wykorzystuje się płyn z zawartością acetonu, a zdjęcie „hybryd” ponownie wykonywa się w salonie.

hybrydowy manicure - czy to dobry wybór

Hybrydowy manicure – właściwości

Podstawową korzyścią hybrydowego manicure’u jest jego trwałość – hybryda na paznokciach trzyma się na paznokciach do dwóch tygodni. Mimo przystępnej ceny, zdecydowanie przekraczającej koszt standardowego lakieru do paznokci, hybrydowy manicure zdobywa jeszcze większe grono zwolenniczek. Bardzo modne zabiegi pielęgnacji paznokci, takie jak stylizacja żelami, mimo równie wyszukanej ceny nie dają gwarancji trwałości efektu, jaką otrzymasz, stosując lakier hybrydowy. Manicure hybrydowy jest wyjściem nietypowym oraz nowoczesnym. Zabieg na dłonie oraz stopy możesz zrobić tuż przed pójściem na kolację bez obawy o zdarcie czy starcie powłoki kosmetyku. Wykonując hybrydowy manicure, nie musisz denerwować się także o odpryskiwanie lakieru – efekt lśniących paznokci utrzyma się przez 14 dni. Hybrydowy manicure na paznokciach wyschnie prawie natychmiast, tworząc gładką, nieskazitelną powierzchnię koloru.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here