markowa odzież męska

Garnitury, kurtki, płaszcze, jeansy, spodnie, swetry, koszule, krawaty i muchy, podkoszulki, slipy i bokserki, skarpety oraz inna markowa odzież męska, to produkty, które można spotkać w sklepach odzieżowych dla mężczyzn. Sklepy, które oferują odzież dla mężczyzn z reguły są mniej wypełnione klientami, aniżeli sklepy z odzieżą dla kobiet. Dzieje się tak z kilku powodów. Pierwszym z tych powodów jest fakt, że mężczyźni zdecydowanie szybciej podejmują decyzje o zakupie. Kobiety bardzo często przebierają w ciuchach przymierzając wiele strojów, zaś mężczyźni przychodzą do sklepu z dokonanym w swoich myślach wyborem.

Mężczyźni w sklepach odzieżowych

Bardzo często mężczyźni w sklepie z odzieżą mówią dokładnie czego chcą. Przymierzają i jeśli to, co chcą kupić im pasuje, to wówczas automatycznie zawierają transakcję zakupu. W efekcie wizyta w sklepie nie jest godzinną przymiarką różnych stroi, a stanowi szybki zakup w ciągu kilku minut rzeczy, po którą przyszli. Drugi powód, to bez wątpienia fakt, że mężczyźni kupują mniej odzieży. Przeciętny Kowalski w jednym garniturze potrafi zaliczyć kilka, a nawet kilkadziesiąt imprez. Często używa jednego garnituru do czasu, kiedy staje się on niezdatnym do używania. Patrząc na przeciętną panią Kowalską można zauważyć, iż na każdej imprezie rodzinnej jest ubrana w inną suknię. Warto zauważyć również, że szafy i wakacyjne walizki kobiet są z reguły bardziej opasłe niż te należące do mężczyzn, co jednoznacznie wskazuje, kto kupuje więcej i częściej. Trzeci powód mniejszej liczby mężczyzn w sklepach z odzieżą wynika z faktu, że wielu mężczyzn dokonuje zakupów odzieży w sklepach internetowych, w których oferowana jest markowa odzież męska oraz tańsza odzież pochodząca od mniej znanych producentów.

Markowa odzież męska

Kupując odzież mężczyźni kierują się różnymi przesłankami. Przyglądając się męskim decyzjom w sklepie odzieżowym można wyszczególnić kilka przesłanek, którymi się oni posługują i kierują. Pierwszą przesłanką jest kierowanie się marką. Wielu mężczyzn ma ulubione marki, którym są zdecydowanie bardziej wierni, aniżeli kobiety. Marki Levis, Nike, Adidas, Big Star, Wólczanka, Vistula, to marki znane i wybierane przez wielu mężczyzn. Drugą przesłanką jest praktyczny wymiar zakupionego elementu garderoby. Spodnie, koszula, czy kurtka powinny mieć odpowiednią ilość kieszeni, a mężczyzna musi się w nich czuć wygodnie. Strój wizualnie nie musi być atrakcyjny, dużo ważniejsze jest, aby był wygodny. Trzecia przesłanka, to cena. Mężczyźni są w stanie zapłacić za elementy swojej garderoby dużo, ale jeśli to nie jest konieczne, to wybierają produkty tańsze.

Zakupy przez internet

Najwygodniejszą formą zakupu ubrań przez mężczyzn jest dokonywanie zakupów przez Internet. Mężczyźni w związku z zamiłowaniem do określonych marek nie mają problemu z nietrafionymi rozmiarami. Kierując się tabelą rozmiarów jednej firmy mogą mieć oni pewność, że raz kupiona odzież w określonym rozmiarze pozwala przypuszczać, że kupując kolejny element garderoby w tym samym rozmiarze będzie on również idealnie pasował, jak wcześniej dokonany zakup.
Bez wątpienia mężczyzna w sklepie jest bardziej skuteczny i szybszy w podejmowaniu decyzji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here