Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem wśród kobiet. Kiedyś kojarzony był z przerysowanym efektem „rybich” ust. Dziś zastosowanie nowoczesnych wypełniaczy o niezwykle korzystnym działaniu odczarowuje ten obraz. Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonane przez wykwalifikowanego kosmetologa daje naturalne efekty – zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku.

Nowoczesne wypełniacze – długotrwałe i naturalne efekty

Wypełniacze to substancje naturalnie występujące w ludzkim organizmie i pełnią w nim rolę naturalnego spoiwa międzykomórkowego. Wpływają na kondycję skóry – jej elastyczność, zdrowie i sprężystość. Niestety wraz z wiekiem maleje ilość naturalnego wypełniacza w skórze, co prowadzi do powstawania zmarszczek, zwiotczeń, opadania policzków, a także do zmniejszania się czerwieni warg. Nowoczesne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego charakteryzują się pełną zgodnością z tkankami ludzkiego organizmu, dlatego umożliwiają przeprowadzenie bezpiecznego i skutecznego zabiegu, którego efekty są trwałe i przede wszystkim naturalne.

Kwas hialuronowy, który znajduje się w składzie nowoczesnych wypełniaczy, uzyskiwany jest na drodze hodowli niepatogennej dla człowieka bakterii Bacillus Subtilis. Hydrożel stosowany przy powiększaniu ust zawiera w swoim składzie również hydroksyapatyt wapnia, który odpowiada za wypełnienie ust. Z kolei aminokwasy (glicyna oraz l-prolina) stymulują skórę do produkcji włókien kolagenowych, dzięki czemu przedłużają efekty terapii. Połączenie wzajemnie uzupełniających się substancji w nowoczesnych wypełniaczach sprawia, że usta po zabiegu są nie tylko większe i piękniejsze, ale też wyraźnie zregenerowane i nawilżone.

Dla kogo przeznaczone jest powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to zabieg dedykowany osobom o zbyt małych lub wąskich ustach, które chcą przywrócić im ładny, pełny kształt, bez interwencji chirurgicznej. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonywany jest głównie w celu nadania wargom bardziej ponętnego wyglądu. Jednak hydrożel służy też do wypełniania zmarszczek i wolumetrii twarzy – zaznaczają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie. W związku z tym podczas zabiegu można uzyskać kilka korzyści – powiększenie ust oraz spłycenie zmarszczek znajdujących się w okolicach ust.

Wskazania do powiększania i wypełniania ust:

  • zbyt wąskie lub małe usta,
  • nadmiernie przesuszone wargi,
  • zmarszczki wokół ust,
  • opadające kąciki ust,
  • utrata intensywnej barwy warg.

Wypełnianie ust – przebieg i efekty zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Neauvia Organic polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu w usta bezpiecznego dla organizmu człowieka hydrożelu, który stymuluje wytwarzanie kolagenu w skórze i sprawia, że usta stają się pełne i atrakcyjne przez długi czas. Zabieg wykonywany jest przez lekarza lub wykwalifikowanego kosmetologa przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Pierwszy zabieg nie trwa dłużej niż 60 minut. Ewentualne skutki uboczne po zabiegu – zasinienia czy obrzęk – utrzymują się maksymalnie 4 dni. Podczas wizyty kontrolnej lekarz ocenia osiągnięte efekty i ustala, kiedy konieczne jest powtórzenie ostrzykiwania. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii trzech zabiegów. Kolejne wizyty wymagają podania mniejszej ilości hydrożelu, więc trwają znacznie krócej – około 15 minut. Pełen efekt powiększania ust można podziwiać po miesiącu od ostatniego zabiegu w serii. Rezultaty utrzymują się nawet przez rok!

Dowiedz się więcej na temat zabiegu Neauvia Organic Intense Lips: https://klinikamiracki.pl/neauvia-intense-lips/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here