Jak skutecznie pobudzić skórę do produkcji nowych włókien kolagenu? Poznaj termolifting Zaffiro!

Pojawianie się nowych zmarszczek na twarzy i pogłębianie się starych zmian, to efekt procesu starzenia skóry, wynikający ze zmniejszonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze. To problem, z którym ma do czynienia każda z nas, już po 25. roku życia. Współcześnie mamy do wyboru wiele skutecznych zabiegów odmładzających, które są w stanie pobudzić skórę do produkcji naturalnego kolagenu, a tym samym przywrócić jej młody wygląd. Jednym z takich zabiegów jest oferowany przez specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki Termolifting Zaffiro. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg i jakie efekty przynosi!

Czym jest termolifting Zaffiro?

Termolifting Zaffiro to całkowicie bezinwazyjny zabieg odmładzający, który świetnie radzi sobie z wszelkimi objawami starzenia skóry: redukcją zmarszczek, ujędrnianiem czy poprawą kolorytu cery. Efekt termiczny wywołany pod wpływem zastosowanego zabiegu prowadzi do stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, czego efektem jest wyraźna i kompleksowa poprawa wyglądu skóry. To zabieg odmładzający, który specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie polecają wszystkim tym osobom, którym zależy na widocznym odmłodzeniu twarzy bez skalpela, a tym samym przechodzenia długiego, bolesnego i uciążliwego okresu rekonwalescencji.

Bankietowy lifting twarzy

Ogromną zaletą odmładzania twarzy przy pomocy termoliftingu Zaffiro jest to, że to krótkotrwała procedura zabiegowa, która sprawia, że zabieg ten zaliczany jest do grupy zabiegów bankietowych. Oznacza to tym samym, że po kilkudziesięciu minutach po przeprowadzeniu zabiegu pacjent może powrócić bezpośrednio do swojej normalnej aktywności. Jak dokładnie wygląda procedura zabiegowa termoliftingu Zaffiro?

Zabieg rozpoczyna peeling wodny Zaffiro, który wykorzystuje dwufazowy strumień wody i powietrza w celu precyzyjnego oczyszczenia skóry oraz przygotowania jej do dalszego oddziaływania podwyższonej temperatury. W następnej kolejności skóra jest odpowiednio schładzana, aby możliwe było rozpoczęcie procesu leczenia z wykorzystaniem specjalnej głowicy zakończonej szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję światła podczerwonego. W wyniku zabiegu skóra jest podgrzewana, co prowadzi do podgrzania włókien kolagenowych, a tym samym zwiększenia jędrności i napięcia skóry. Po wszystkim ma miejsce łagodzący masaż przy pomocy tzw. coolera o temperaturze 0-20 stopni Celsjusza.

Kiedy będą widoczne efekty termoliftingu Zaffiro?

Pierwsze efekty przeprowadzonego bezinwazyjnego liftingu twarzy Zaffiro będą widoczne praktycznie już po zakończonej procedurze zabiegowej, jednak na ostateczne rezultaty pacjent będzie musiał poczekać około 3-6 miesięcy. Tyle właśnie czasu potrzebuje nasza skóra na termiczną przebudowę. U osób powyżej 35. roku życia kurację można wykonać w serii 4-6 zabiegów z zachowaniem miesięcznego odstępu między nimi.

Termolifting Zaffiro ulubionym zabiegiem gwiazd

Lifting twarzy bez dotkliwego bólu, skalpela i okresu rekonwalescencji to idealna propozycja dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zbyt długą przerwę od swoich zawodowych obowiązków. To właśnie główny powód, dla którego termolifting Zaffiro cieszy się tak ogromną popularnością wśród gwiazd. Osoby publiczne mogą wrócić do swojej codziennej aktywności medialnej praktycznie bezpośrednio po zakończonej procedurze zabiegowej. Co więcej, zabieg prowadząc do stymulacji kolagenu w skórze, przynosi bardzo naturalny efekt, co odróżnia go od bardziej inwazyjnych terapii chirurgicznych.

Więcej informacji na temat termoliftingu Zaffiro znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/termolifting-zaffiro/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here