Podkłady catrice dla każdego

Od dawna wiadomo, że wybór podkładu jest wręcz kluczową kwestią, jeśli chodzi o idealny makijaż. Podkłady catrice w 100% spełniają wszystkie założenia przekazywane przez markę, a d tego są też rekomendowane przez miliony kobiet.

Perfekcyjne dopasowanie

Dobrze dobrany podkład potrafi przetrwać wiele godzin, a skóra wygląda perfekcyjnie nawet w ekstremalnych warunkach. Podkłady catrice z powodzeniem mogą konkurować z międzynarodowymi markami kosmetycznymi.

Podkłady catrice do różnych cer

Każda posiadaczka cery suchej doskonale wie, że ten rodzaj skóry wymaga specjalnego traktowania. Ten rodzaj skóry bardzo często jestściągnięty, przez co potrzebuje dodatkowego odżywienia i nawilżenia. Dobry podkład do cery suchej powinien zawierać w swoim składzie np. witaminę E, która doskonale chroni przed wolnymi rodnikami, a także wszelkiego rodzaju oraz substancje, które zapobiegają jej wysuszeniu.

Idealny podkład do cery suchej?

Posiadaczki suchej skóry zawsze powinny wybierać podkład o płynnej konsystencji, co zdecydowanie ułatwia jego rozprowadzanie (bez zbędnego wcierania), zaś dodatek substancji nawilżających szybko ukoi spragnioną skórę. Dla suchych skór świetnie sprawdzą się podkłady, które będą nakładane za pomocą lekko zwilżonej lateksowej gąbeczki, co przedłuży efekt nawilżenia.

Cera wrażliwa

Coraz więcej osób ma tzw. cerę wrażliwą, stąd też marki kosmetyczne wychodzą naprzeciw temu problemowi, oferując doskonale skomponowane produkty, w tym też produkty do makijażu. I z tego też względu dziś już nikogo nie dziwi deklaracja „do skóry wrażliwej”. Podkłady do skóry wrażliwej cechują się okrojonymi składami lub też produkty te zawierają składniki mineralne (zwykle zawierają one tylko kilka składników). Tu też doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju kosmetyki ekologiczne, roślinne, naturalne. Podkłady to skóry wrażliwej pozbawione są składników zapachowych, by wyeliminować potencjalne podrażnienia tych delikatnych skór. Nowoczesne marki takie jak catrice coraz częściej stawiają też na pielęgnację, dlatego też w składach podkładów znajdziemy wiele składników pielęgnacyjnych, idealnych nawet dla wrażliwców i alergików. To wszystko sprawia, że produkty tego typu mają rzesze zwolenników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here