gra wstępna

Gra wstępna winna wyostrzyć wasze zmysły, żeby doznania płynące z seksu były jeszcze większe i bardzo satysfakcjonujące. Jeśli wasze życie erotyczne straciło barwy i szukasz pomysłów na urozmaiconą grę wstępną, antidotum na to iż być erotyczny masaż. Jest on chwilą prawdziwego relaksu, da się odprężyć i zapomnieć o kłopotach w pracy lub zbliżającym się malowaniu mieszkania. Wędrówka dłoni po nagim ciele uwalnia od nacisku i nerwowego napięcia. Podnieca i zachęca do wspaniałego seksu, który nie tylko wzmacnia więź pomiędzy partnerami, natomiast także służy zdrowiu.

Poznaj wpływy na całą grę wstępną krok po kroku dla niej i dla niego.

Gra wstępna krok po kroku: wspólna kąpiel

Pogrążenie się we wspólnej kąpieli uspokaja i stabilizuje pewne ważne narządy i pomaga osiągnąć stan relaksu, tak więc wspólna kąpiel z swoją kobietą jest dobrym dostępem do uprawiania seksu. Uwaga, którą poświęcacie nawzajem naszym ciałom, pogrąża was oboje w pełnym poczuciu bezpieczeństwa i intymności. Rozluźnij się i pozwól partnerowi na poświęcenie uwagi i badanie twojego mokrego ciała dłońmi i wzrokiem. Mydląc cię i pocierając czule, może wywołać u ciebie dreszcz i delikatne podniecenie także psychiczne, jak i ruchowe.

urozmaicenie życia seksualnego - jaka gra wstępna

Gra wstępna krok po kroku: masaż erotyczny (wskazówki dla niej)

Kolejnym punktem gry wstępnej powinien być zmysłowy masaż. Wpierw usiądź za partnerem i powoli uciskaj dłońmi jego ramiona i kark, następnie opuszkami palców delikatnie zakreślaj kółeczka na skórze głowy, tuż pod włosami i na skroniach. Gdy poczuje się odprężony, niech położy się na brzuchu. Usiądź na nim, aby poczuł na sobie dotyk twoich ud. Zmysłowo, powoli przeciągnij dłońmi parę razy po jego udach i łydkach. Teraz wymasuj nogi i pośladki.
Tym tym poświęć więcej starań, bo mężczyźni bardzo to lubią. Nie tylko ugniatanie, natomiast także podszczypywanie, klepanie, oraz chociażby silniejsze klapsy. Przejdź do pleców. Uciskaj i głaszcz je – im wiele, tym niezwykle. Całe dłonie przesuwaj od barków do pośladków, na koniec parę razy przeciągnij palcami po bokach i przytul się całym ciałem do jego pleców.

Gra wstępna krok po kroku: delikatne, natomiast stanowcze pieszczoty

Jeśli gra wstępna wejdzie w inną fazę i partner poczuje przypływ podniecenia, niech się odwróci. Nadeszła pora na klatkę piersiową. Znów przeciągnij parę razy wzdłuż boków, składając się ku pachom i wewnętrznej stronie ramion. Teraz przejdź w okolicę brzucha (w tym miejscu najdoskonalsze są ruchy koliste), zataczaj kręgi, jeszcze to bardzo kojarząc się do strefy intymnej. Natomiast zanim przyjdzie na nią czas, zajmij się stopami, żeby wystudzić trochę jego miłosny zapał. Są niezwykle wrażliwe na dotyk! Ruchy twoich ręki winnym być zmysłowe, natomiast stanowcze. Rozpocznij od palców, masuj wszystkie po kolei. Rytmicznie uciskaj także skórę pomiędzy nimi. Na wewnętrznej stronie stopy zataczaj palcem kółeczka.
Oprzyj ją już na swoich piersiach i uciskaj poniżej kostki, tuż nad piętą. Tu właśnie znajdują się punkty erogenne, a to partner znów może poczuć przypływ pożądania. Przesuwaj więc teraz dłońmi wzdłuż łydek, jeszcze wyżej, tam gdzie wydaje się jego rozkosz. Masuj powoli i z wyczuciem, tak jak to lubi bardzo.

[Głosów:3    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here