Już od paru ładnych lat tworzysz szczęśliwy i zgrany związek ze swoją ukochaną. Uznałeś więc, że nadeszła odpowiednia pora na zacieśnienie waszych więzi i przyrzeczenie sobie wierności do końca waszych dni. To właśnie na ciebie spada obowiązek oświadczyn, dlatego sam musisz je teraz zaplanować, jeżeli rzeczywiście chcesz wziąć ślub ze swoją ukochaną i wejść z nią na zupełnie nowy etap waszego związku. Zastanawiasz się, jaki pierścionek zaręczynowy będzie dla twojej partnerki najlepszy? Z pomocą tego poradnika rozwiejesz swoje wątpliwości.

Jak zmierzyć rozmiar palca?

Jak zmierzyć rozmiar palcaNa pewno zastanawia cię to, jak zmierzyć rozmiar palca kobiety. Chcesz przecież kupić idealnie dopasowany do jej dłoni pierścionek, ale skoro jesteś mężczyzną, nie masz zielonego pojęcia o tym, jaki rozmiar obrączek nosi twoja ukochana. Możesz to jednak szybko odkryć. Na realizację swoich planów wybierz taki dzień, w którym twojej partnerki nie będzie w domu. To wtedy na spokojnie możesz zajrzeć do jej szkatułki z biżuterią, nie ryzykując sytuacją, w której mogłaby się ona domyślić, co właściwie szykujesz. Znajdź przynajmniej kilka pierścionków swojej partnerki i postaraj się je wymierzyć zwykłym metrem krawieckim, a następnie wpasować w tabelę rozmiarów pierścionków. Jeżeli jednak nie jesteś pewien, czy dokładnie obmierzyłeś średnicę obrączki, zawsze możesz zabrać ją ze sobą na zakupy do sklepu jubilerskiego i tam też pokazać, korzystając z pomocy pracujących w takich miejscach ekspedientów.

Wybór pierścionka

Rozmiar pierścionka jest oczywiście bardzo ważny, ale liczy się również jego wygląd. Pierścionek zaręczynowy ma pokazywać twoją miłość do ukochanej i być jej wspaniałym niepodważalnym dowodem. Mimo iż jego cena tak naprawdę nie ma większego znaczenia i wiele kobiet przyznaje, że z chęcią przyjęłoby nawet biżuterię kosztującą sto złotych, gdyż same uczucia są dla nich ważniejsze, nie powinieneś na takim elemencie oszczędzać, zwłaszcza jeśli na ten moment nie brakuje ci gotówki. Możesz też odłożyć swoje plany w czasie i każdego tygodnia wrzucać do małej skarbonki kilkadziesiąt złotych, z których już po roku uzbierasz sporą sumkę. Oceń również, jaki styl biżuterii odpowiada twojej ukochanej. Przypatrz się temu, co nosi ona na co dzień. Zajrzyj do jej garderoby oraz szkatułki czy szuflady z dodatkami i zdecyduj się na zakup takiego pierścionka, który po prostu będzie do niej pasować. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest to, abyś podarował go szczerze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here